Setki darmowych 30-dniowych karnetów na transport publiczny do rozlosowania w Warszawie

8 września 2022 17:05
Setki darmowych 30-dniowych karnetów na transport publiczny do rozlosowania w Warszawie фото

Warszawski Transport Miejski po raz kolejny zorganizuje konkurs „Jesienne Biletobranie”. Kilkaset darmowych 30-dniowych karnetów zostanie rozlosowanych. W tym korzyści. Głównym warunkiem jest obecność ważnej Warszawskiej Karty Miejskiej.

Konkurs Jesienne Biletobranie rozpoczyna się w piątek 16 września i potrwa dwa tygodnie, do 30 września. Do kilkuset darmowych miesięcznych karnetów zostanie rozlosowanych. Aby wziąć udział, należy nie wcześniej niż 1 września zakupić karnet na podróże na 30 lub 90 dni (bilety długookresowe) i aktywować go przed złożeniem wniosku. Każdy może złożyć jeden wniosek o numer swojej Karty Miejskiej przez cały okres trwania konkursu.

Każdego dnia podczas trwania zawodów (z wyjątkiem Dnia bez samochodu, który przypada 22 września) na stronie zostanie otwarty formularz zgłoszeniowy, na który trzeba będzie wejść na 11- cyfra Warszawskiej Karty Miejskiej i adres e-mail. Formularz będzie aktywny od określonej godziny do 23:59.

Wygra co najmniej 210 posiadaczy kart. To minimum 15 osób dziennie.

Nagrodami w konkursie są 30-dniowe karnety podróżne - zwykłe lub ulgowe. Każdy zwycięzca otrzymuje 30-dniową Warszawską Kartę Miejską, obowiązującą w pierwszej, drugiej lub pierwszej i drugiej strefie, w zależności od rodzaju okazanego w momencie rejestracji w zawodach karnetu. Zwycięzca ma 200 dni na odebranie nagrody w dowolnym punkcie obsługi pasażerów Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie w godzinach jego otwarcia.

Zwycięskie numery kart możesz sprawdzić TUTAJ.


Podobne wiadomości: