Jak będą działać sklepy w Polsce w długi weekend (13-15 sierpnia)

11 sierpnia 2022 15:06
Jak będą działać sklepy w Polsce w długi weekend (13-15 sierpnia) фото

5 sierpnia Polska obchodzi Święto Wojska Polskiego – ten dzień jest dniem wolnym od pracy. W tym roku wypada w poniedziałek, więc kraj ma długi weekend. Jak będą działały sklepy w tym okresie i gdzie robić zakupy na wakacjach, przeczytaj materiał nrp.news.

13 sierpnia

W sobotę 13 sierpnia wszystkie sklepy będą działać bez zmian. Żaden ze sklepów nie zapowiedział wydłużenia godzin otwarcia.

14 sierpnia

W sierpniu będzie jedna niedziela handlowa, ale nie 14, a dwa tygodnie później, tj. 28 sierpnia. Dlatego 14 sierpnia w niedzielę większość sklepów i centrów handlowych będzie nieczynna. Niektóre sklepy Żabka, Carrefour Express mogą być otwarte, a stacje benzynowe na pewno będą otwarte.

15 sierpnia

W poniedziałek 15 sierpnia wszystkie duże sklepy w Polsce będą zamknięte. Niektóre sklepy Żabka, Carrefour Express mogą być otwarte, a stacje benzynowe na pewno będą otwarte.

Również w święta i weekendy możesz robić zakupy online przez aplikacje. Jak Jush, Lisek czy Bolt Market. Pracują zwykle 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele i święta.


Podobne wiadomości: