Sklepy Biedronka będą otwarte w niedziele

6 sierpnia 2022 14:53
Sklepy Biedronka będą otwarte w niedziele фото

Sklepy Biedronka zaczną działać w niedziele w tym tygodniu, już 7 sierpnia sklepy będą otwarte - poinformowali dziennikarzy pracownicy firmy z różnych regionów Polski.

Wcześniej informowano, że Biedronka stała się kolejną polską siecią, która postanowiła wykorzystać lukę w prawie ograniczającą pracę sklepów w niedziele niehandlowe. Ograniczenia te nie dotyczą parkietów w ramach instytucji działającej w obszarze kultury, sportu, edukacji, turystyki i rekreacji.

Dlatego, aby niektóre sklepy sieci mogły zacząć przyjmować klientów w niedziele, Biedronka otworzy je pod przykrywką klubów książki. Po raz pierwszy stanie się to w tym tygodniu, 7 sierpnia. W samej firmie informacje nie zostały jeszcze potwierdzone i „do ostatniej chwili starają się trzymać wszystkich w tajemnicy”.

„Klub książki” w sklepach będzie zorganizowany w następujący sposób: pojawią się małe stoiska z książkami, które posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli wypożyczyć. Okres wynajmu książki - nie więcej niż dwa tygodnie. Jeśli nie zwrócisz książki na czas, Moja Biedronka nałoży blokadę, ale nie na zakupy, tylko na możliwość wzięcia kolejnej książki.

Dodatkowo przy wypożyczeniu książki pobierana jest kaucja w wysokości trzech złotych. Przy zwrocie książki pouczenie zwracane jest w formie bonu.


Podobne wiadomości: