Osoby wykonujące ten zawód najczęściej oszukują

15 kwietnia 2024 04:14
Osoby wykonujące ten zawód najczęściej oszukują фото

Ludzie najczęściej oszukują w pracy z różnych powodów. Dzięki temu dzień staje się o wiele bardziej ekscytujący i jest to miejsce, w którym spotykamy się i nawiązujemy więzi z ludźmi, którzy nie są naszymi partnerami. Czy niektóre zawody częściej niż inne promują i zachęcają do niewierności?

Dailymail przygotował listę zawodów, w których występuje najwięcej oszustów.

PILOTY I ZAŁOGA LOTNICZA

Piloci cieszą się dużym szacunkiem, ponieważ są odpowiedzialni za życie tak wielu ludzi. Im większy samolot, tym większe uwielbienie... i większe ego.

Jednak największym czynnikiem, który stawia pilotów i stewardów na szczycie listy oszustów, są możliwości. Praca zabiera ich z dala od domu; daleko, daleko od oczu partnera, przyjaciół lub rodziny, którzy mogliby je zobaczyć z kimś innym.

Brzmi to efektownie, ale piloci i załogi samolotów również twierdzą, że ich życie zawodowe staje się coraz bardziej samotne. Spędzasz wiele godzin samotnie w swoim pokoju hotelowym, zabijając czas do następnego etapu lotu.

Czasami jesteś poza domem przez długi czas i brak regularnego seksu z partnerem prowadzi do frustracji seksualnej. Dodaj do tego bliskie relacje z innymi członkami załogi, którzy płyną na tej samej łodzi, a zobaczysz, dlaczego ten zawód znajduje się na szczycie wielu list niewierności.

PIELĘGNIARKI I LEKARZE

To zawód chwytania dnia, życia lub śmierci. Każda sekunda jest cenna, życie może wywrócić się do góry nogami na naszych oczach. Niepewna przyszłość sprawia, że ​​ludzie chętniej chwytają doświadczenia na bieżąco i mniej przejmują się konsekwencjami.

Pielęgniarki i inny personel medyczny nie są ubezpieczeni, a relacje pielęgniarka-lekarz są nadal powszechne.

Nieregularny harmonogram i ciągłe sytuacje kryzysowe doskonale uzasadniają czas spędzony nad powieścią. Dodaj do tego niewiarygodnie wysoki poziom stresu, długie godziny pracy i brak snu, a otrzymasz wszystkie składniki spontanicznej, opartej na pragnieniach reakcji na pokusę, a nie logiczne, przemyślane decyzje.

PRZEDSIĘBIORCY

Lubią, gdy wszystko jest robione po ich myśli i na ich warunkach, i chętniej przejmą kontrolę nad swoim życiem seksualnym w taki sam sposób, w jaki zajmują się własnymi sprawami.

BANKIERY I FINANSOWCY

Niektóre zawody charakteryzują się większą skłonnością do nieetycznych zachowań, a finanse są jednym z nich. Bankierzy, specjaliści ds. inwestycji i handlowcy częściej angażują się w nieetyczne zachowania.

Konkurencja i napięcie w branży finansowej zmuszają pracowników do pójścia na skróty i robienia trudnych rzeczy, aby osiągnąć cele i maksymalizować zyski. Jeśli jesteś przyzwyczajony do oszukiwania, aby zarobić więcej pieniędzy, zrobienie tego samego w relacjach osobistych to mały krok naprzód.

NAUCZYCIELE

Wielu nauczycieli doświadcza wypalenia zawodowego i niezadowolenia ze swojej kariery, które może przełożyć się na ich życie osobiste. Robienie czegoś zapewnia potwierdzenie i podekscytowanie oraz jest sposobem radzenia sobie z tymi uczuciami.

Wiele osób czuje się osamotnionych lub pozbawionych wsparcia w życiu osobistym, zwłaszcza jeśli ich partner nie rozumie wymagań związanych z tym zawodem. To sprawia, że ​​są bardziej podatni na poszukiwanie połączenia lub potwierdzenia w innym miejscu.


Podobne wiadomości: