Fani Batmana są samotni - co mówi o chłopaku jego ulubiony superbohater.

3 kwietnia 2024 17:08
Fani Batmana są samotni - co mówi o chłopaku jego ulubiony superbohater. фото

Co mówi o charakterze chłopaka jego ulubiony superbohater, omawiali na TikToku. Fani Supermana zostali zapisani jako konserwatywni mężczyźni, fani Spider-Mana jako żartownisie, którzy są zbyt surowi dla siebie, a "Batmanów" przypisano do samotników.
Użytkowniczka TikToka podzieliła się życiowym haczykiem, jak szybko zrozumieć charakter chłopaka poprzez jego ulubionego superbohatera. Według dziewczyny, wybór chłopaka może wiele powiedzieć o nim. Blogerka wyciąga wnioski, opierając się na wiedzy o postaci, ponieważ często wybieramy ulubieńców spośród tych bohaterów, z którymi czujemy więź lub którymi chcielibyśmy być podobni.

@justvibbbes #real #relatable #fyp #fypシ゚viral #fypシ #viral #viraltiktok #trending #fypp #superhero #dc #marvel ♬ original sound - Ellysa Yagho

Supermana wybierają chłopcy o tradycyjnych i konserwatywnych poglądach na życie. To pewni siebie mężczyźni, którzy lubią, gdy wszystko dzieje się według ich warunków.
Jesteś tradycyjnym mężczyzną, który lubi, aby wszystko działo się według jego warunków. I być może będziesz nienawidzić swoich dzieci.

Fani Spider-Mana to chłopcy z poczuciem humoru, które wykorzystują jako mechanizm obronny. Być może za wesołym fasadem kryje się niezdecydowanie i wysokie wymagania dla siebie.
Jeśli twój ulubiony bohater to Spider-Man, używasz humoru jako mechanizmu obronnego, aby radzić sobie z trudnościami, jesteś bardzo niezdecydowany. Jesteś człowiekiem, który płynie z prądem, i lubisz się bawić, ale możesz być bardzo surowy dla siebie. Bardzo, na przykład, gdy leżysz sam w swoim łóżku, możesz zacząć nakręcać się.

Batman - ulubiony superbohater tych chłopców, którzy w przeszłości mieli wiele trudności, a teraz pracują nad sobą intensywnie i być może przechodzą przez kryzys egzystencjalny. Są smutni i czują się samotni.
Jeśli twój ulubiony superbohater to Batman, wydaje mi się, że kiedy byłeś dzieckiem, przeszedłeś wiele trudności - ktoś cię obrażał lub byłeś wymagający dla siebie, nie wiem. Ale teraz pracujesz nad sobą, ale wciąż nie wiesz, kim jesteś naprawdę. Doświadczasz silnego uczucia melancholii.

Thor - dla chłopców, którzy oddają się z pasją każdej sprawie, ale lubią zwlekać i odpoczywać z takim rozmachem, że czasem zapominają o ważnych rzeczach.
Jeśli twój ulubiony bohater to Thor, jesteś z kategorii "Pracuj ciężko, odpoczywaj jeszcze ciężej", dużo zwlekasz, wydaje mi się, że chodzisz na siłownię. Ale być może jesteś jednym z tych ludzi, którzy zamykają oczy na ważne rzeczy w swoim życiu i skupiają się na przyjemności. Być może bawisz się nieco bardziej niż pracujesz.

Iron Man - pewni siebie chłopcy, którym trudno pracować w zespole, ponieważ nikt nie zrobi tego lepiej niż oni sami. Urodzeni liderzy, egoistyczni i uzależnieni od kontroli.
Jeśli twój ulubiony superbohater to Iron Man, jesteś bardzo bezpośredni, lubisz, aby wszystko było po twojemu, możesz być uzależniony od kontroli. Na przykład jesteś liderem, a nie następcą, więc jeśli ktoś, na przykład, pracuje nad szkolnym projektem i ciągle go psuje, dosłownie wyrwiesz mu pracę z rąk i zrobisz ją sam, bo bardziej ufasz swoim osądom niż czyimś innym. Jesteś bardzo przemyślany.

Fan Doctora Strange'a - inteligentni i odpowiedzialni chłopcy, spokojni i roztropni, ale z problemami z samooceną.
Jeśli twój ulubiony superbohater to Doctor Strange, wydaje mi się, że jesteś bardzo mądrym człowiekiem, bardzo odpowiedzialnym, głęboko wewnętrznie nienawidzisz siebie.
Autorka filmiku ostrzegła, że wszystkie wnioski to jej opinia, która może nie odpowiadać rzeczywistości. Jednakże te obserwacje wydają się pasować do superbohaterów z filmu.


Podobne wiadomości: