Nowa generacja okien aluminiowych - to nieograniczone możliwości i niesamowita niezawodność

24 marca 2024 08:03
Nowa generacja okien aluminiowych - to nieograniczone możliwości i niesamowita niezawodność фото

Lekkie, wytrzymałe i energooszczędne, stały się niekwestionowanym liderem w zakresie przeszkleń domów, kawiarni, restauracji, centrów biznesowych i budynków administracyjnych. Okna aluminiowe mogą być tworzone w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze. Ich elastyczny i łatwy do obróbki profil pozwala na realizację projektów w różnych stylach architektonicznych, nawet najbardziej złożonych. Dowiedz się, dlaczego coraz częściej wybiera się okna z aluminium.

Okna aluminiowe są wcieleniem najnowszych technologii w dziedzinie przeszkleń elewacji i budynków niskich. Ich design i rozmiar nie mają ograniczeń. Powierzchnia czynna skrzydeł osiąga 6 metrów kwadratowych, co znacznie przewyższa wskaźniki okien plastikowych, które wynoszą 2,6 metrów kwadratowych. W porównaniu z PCV i drewnem, okna aluminiowe zapewniają więcej wolnej przestrzeni dzięki niewielkiej głębokości montażu profilu i prezentują się stylowo i nowocześnie. Ich żywotność wynosi 80 lat przy właściwej eksploatacji.

Wysoka jakość okien wynika z zastosowania aluminium - materiału szeroko stosowanego w przemyśle samochodowym i lotniczym. Lekki, ale wytrzymały, skutecznie przechodzi testy wytrzymałości na wiatr, wodoszczelność i szczelność. Okna aluminiowe są instalowane w Warszawie i w całej Polsce i są zdolne do wytrzymywania nawet ekstremalnych warunków pogodowych, nie wymagając specjalnej pielęgnacji.

Pięć ważnych powodów, dla których warto wybrać okna aluminiowe:
1. Nie obciążają konstrukcji nośnych.
2. Nie ulegają korozji.
3. Nie palą się.
4. Nie odkształcają się.
5. Są ekologicznie czyste.

Profil aluminiowy ma niski współczynnik rozszerzalności liniowej, co pozwala oknom zachować swój kształt nawet przy gwałtownych zmianach temperatury i długotrwałym działaniu promieniowania słonecznego. Chronią one pomieszczenia przed wilgocią, zimnem, kurzem i hałasem, nie wydzielając toksycznych substancji podczas nagrzewania się i nadają się do wtórnej obróbki i naprawy.

Wybór okien aluminiowych z różnych profili jest bogaty w funkcjonalne i estetyczne cechy. Producentowie oferują systemy energooszczędne, antywłamaniowe i odporni na strzały, różniące się konstrukcją, materiałem uszczelniającym, rozmiarem przerwy termicznej i klasą odporności na działanie czynników zewnętrznych. Produkty takich marek jak Schuco (Niemcy), okna Reynaers (Belgia), Aluprof (Polska) i Ponzio (Polska) cieszą się zasłużoną popularnością dzięki wysokiej jakości i różnorodności oferty. Niezależnie od miejsca produkcji - Polski, Belgii czy Niemiec - okna aluminiowe spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe standardy, a ich design można spersonalizować pod kątem wystroju wnętrza i elewacji Twojego domu.


Podobne wiadomości: