Biedronka wydłużyła przed Wielkanocą godziny otwarcia prawie wszystkich swoich sklepów

5 kwietnia 2023 12:25
Biedronka wydłużyła przed Wielkanocą godziny otwarcia prawie wszystkich swoich sklepów фото

W tym tygodniu większość sklepów Biedronka jest otwarta od 6:00 do 23:00. Dłuższe godziny otwarcia zapewne ucieszą kupujących, dla których sieć przygotowała inne promocje.

Biedronka mówi, że „dla wygody swoich klientów” wydłuża godziny otwarcia sklepów. W Wielkim Tygodniu, począwszy od poniedziałku 3 kwietnia, ponad 2,5 tys. placówek sieci jest otwartych od 6:00 do co najmniej 23:00. Od środy 5 kwietnia liczba dłużej otwartych sklepów wzrośnie do blisko 3 tys.

Biorąc pod uwagę, że na koniec ubiegłego roku sieć Biedronka liczyła 3395 sklepów, aw tym roku udało jej się otworzyć tylko dziewięć nowych placówek, można śmiało stwierdzić, że wydłużenie godzin otwarcia przed Wielkanocą dotknie niemal wszystkie sklepy tej sieci.

W Wielką Sobotę wszystkie sklepy sieci będą otwarte do godziny 13:00, czyli o godzinę krócej niż wymagają tego przepisy prawa.

Promocja na mąkę i masło

Biedronka jako pierwsza sieć sklepów oficjalnie ogłosiła wydłużenie godzin otwarcia sklepów w okresie Wielkiego Tygodnia. Jednocześnie sieć chwaliła się, że „jako pierwsza na rynku wprowadziła obniżki cen na produkty, które w tym okresie są najczęściej używane”. Należą do nich mąka i masło.

Kupujący w sklepach Biedronka od 3 kwietnia mogą kupić mąkę w cenie 2,29, 2,69 i 3,29 zł za kilogram (w zależności od tego, czy jest to mąka pszenna, pełnoziarnista czy tortowa). Z kolei od 4 kwietnia sklepy oferują olej słonecznikowy w cenie nie większej niż 10 zł za litr.


Podobne wiadomości: