Wysyłka w całej Europie nigdy nie była tak łatwa

26 lutego 2023 04:55
Wysyłka w całej Europie nigdy nie była tak łatwa фото

Zapotrzebowanie na services logistyczne może pojawić się u każdego, zawsze i wszędzie: zarówno od osób prawnych, jak i osób fizycznych. Ponieważ świat nie stoi w miejscu i ludzie często przeprowadzają nie tylko eksport/import towarów dla biznesu, ale także przeprowadzki mieszkań.

Wybór firmy, która zrealizuje transport drogowy towarów sprowadza się do odpowiedniej oceny nie tylko własnych zadań, ale również możliwości finansowych. Wyboru wykonawcy można dokonać na różne sposoby. Ale jednocześnie należy o tym pamiętać: poważna firma transportowa z pewnością musi mieć własną działającą stronę internetową w Internecie.

Na przykład firma "Ally Logistic", której flota liczy ponad 8000 samochodów partnerskich. Należy zauważyć, że wolumen drogowych przewozów towarowych stanowi nieco ponad 50% całkowitego rocznego wolumenu przewozów towarowych wszystkimi rodzajami transportu. W porównaniu z frachtem lotniczym fracht drogowy jest znacznie tańszy; Ponadto transport samochodowy ma szereg innych niewątpliwych zalet. Na przykład, jeśli transport samochodowy jest realizowany przez firmę z dobrze rozwiniętą usługą, wówczas właściciel ładunku ma możliwość prześledzenia jego trasy online. Najnowsze technologie satelitarne dają możliwość nie tylko określenia dokładnej lokalizacji ładunku, ale także ustalenia prędkości jego ruchu.

Jednak oprócz metody lądowej firma może zaoferować Państwu transport multimodalny - jest to przewóz towarów w ramach jednej umowy, ale realizowany różnymi środkami transportu: morskim, drogowym, kolejowym lub lotniczym, w tym przeładunki na różnych terminalach.

Wszystkie twoje zmartwienia ograniczają się do określenia, gdzie na mapie musisz dostarczyć towar. Warto zwrócić uwagę na następujące zalety wyżej wymienionego przewoźnika.

Cena bez nadpłat

Specjaliści firmy mają indywidualne podejście do znalezienia rozwiązania logistycznego dla każdego klienta. Dbali również o to, aby koszt wysokiej jakości usługi był zawsze przystępny. W ten sposób otrzymasz szereg usług w cenie o 5-10% niższej niż inni. Ponadto pracownicy słuchają wszystkich życzeń i budżetu, którego oczekujesz, w wyniku czego zaoferują opłacalną opcję transportu bez dodatkowych inwestycji.

Zawsze na czas

Przewoźnik nie traci czasu i dokładnie na czas przygotowuje się do transportu ładunku. Ponadto oferuje współpracę wyłącznie na podstawie umowy, która wskaże wszystkie istotne punkty. Możesz więc spać spokojnie i nie martwić się o ładunek, bo na każdym etapie możesz sprawdzić jego lokalizację.

Profesjonalizm

Od 2007 roku tysiące klientów powierzyło "Ally Logistic" swoje ładunki. Firma zajmowała się różnymi przesyłkami, w tym towarami o wartości ponad miliona euro. Przez cały okres rozwoju przewoźnik zgromadził ogromną flotę samochodów partnerskich, a także potężny zespół, który dokłada wszelkich starań, aby każdy, kto się zgłosi, był zadowolony. Jeśli więc zdecydujesz się zoptymalizować koszty i czas, to wiesz, gdzie się zwrócić.


Podobne wiadomości: