Piqué i jego nowa dziewczyna wyrzuceni z restauracji przez fanów Shakiry

22 lutego 2023 22:37
Piqué i jego nowa dziewczyna wyrzuceni z restauracji przez fanów Shakiry фото

Były piłkarz Barcelony Gerard Pique i jego dziewczyna Clara Chia odmówili obsługi w restauracji.

Marca informuje o nieudanej wyprawie zakochanych.

"Wydawało się, że konflikt z Shakirą został rozwiązany i sytuacja się uspokoiła, a potem Pique i Clara Chia znów pojawili się w wiadomościach. Na TikToku opublikowano wideo, w którym były piłkarz i jego dziewczyna zostali wyrzuceni z japońskiego klubu restauracja w Barcelonie” – pisze gazeta i wyjaśnia sytuację: „Najwyraźniej właściciel restauracji jest fanem kolumbijskiej piosenkarki”.

Źródło nie wyklucza, że ​​to "tylko plotki i przypuszczenia", ale para na pewno nie była obsługiwana w placówce.

@sab4zo Replying to @kalem2606 ♬ Paris - Else

„W filmie TikTok Pique i Clara Chia wybiegają z restauracji. Powód jest szokujący: właściciel jest fanem Shakiry, a kelner odmówił ich obsłużenia. Clara Chia była wyraźnie zdenerwowana, gdy szybko opuściła restaurację. Pique podążył za nią ona, a potem para wsiadła do samochodu i odjechała z miejsca zdarzenia. Autorka wideo pisze, że właścicielka restauracji podeszła do Clary, ale nie możemy uwierzyć we wszystko, co piszą na TikToku" - mówi Marca.

Dodajmy, że związek z Clarą Chią spowodował przepaść między byłym obrońcą Barcelony a reprezentacją Hiszpanii Gerardem Pique z piosenkarką Shakirą.

Pique i Shakira są w związku od 2011 roku, para ma dwoje dzieci: chłopców Milana i Sashę. W czerwcu 2022 roku Shakira ogłosiła rozstanie.


Podobne wiadomości: