Historia miłosna Kurta Russella i Goldie Hawn: para od prawie 40 lat⁠⁠

17 lutego 2023 18:36
Historia miłosna Kurta Russella i Goldie Hawn: para od prawie 40 lat⁠⁠ фото

Najsilniejsza para w Hollywood jest razem od prawie 40 lat, wychowała 4 dzieci, wychowała 6 wnucząt - i wciąż się kocha. Rzecz w tym, że Goldie dokładnie zna elementy szczęśliwego związku.

Kurt po raz pierwszy zobaczył Goldie na planie, gdy miał zaledwie 16 lat. Jasna blondynka nie zwróciła uwagi na skromnego młodzieńca, głównie ze względu na jego wiek - koleżanka z serwisu, choć wyglądała na dorosłą, okazała się o sześć lat młodsza od niej. Więc historia nie posunęła się dalej niż znajomość.

Po raz drugi gwiazdy spotkały się dopiero 17 lat później i ponownie za sprawą kina. Po raz pierwszy zaiskrzyło między nimi podczas pracy nad romantycznym dramatem „Shift Change” w 1983 roku.

W tym czasie 39-letnia Goldie była dwukrotnie rozwiedziona i wychowała dwoje dzieci - córkę Kate i syna Olivera. Russell miał też za sobą nieudane małżeństwo, w którym urodził się jego syn Boston. A jednak poprzednie gorzkie doświadczenia nie mogły zniszczyć ich wiary w miłość.

Kurt postawił pierwsze kroki w kierunku nowego związku, proponując swojemu partnerowi, aby w wolnym czasie przeprowadził z nim próbę tańca do filmu. Goldie oczywiście od razu wszystko zrozumiała, ale postanowiła grać razem. Od tego momentu nigdy się nie rozstali.

Przede wszystkim aktorka doceniła to, jak szybko Russell znalazł wspólny język z dwójką swoich dzieci. Później Kate Hudson, która poszła w ślady gwiezdnej matki, powiedziała, że ​​​​kocha ojczyma jak ojciec i jest mu nieskończenie wdzięczna za wspaniałe dzieciństwo.

W 1986 roku para miała wspólne dziecko - syna Wyatta, ale to wydarzenie nie skłoniło Goldie i Kurta do podjęcia decyzji o zarejestrowaniu ich związku. Wtedy zdecydowali, że chcą pozostać zakochani na zawsze, a nie małżonkowie.

Najbardziej uderzającą rzeczą w historii miłosnej Goldie i Kurta jest to, że nie są one oficjalnie zaplanowane, pomimo faktu, że plotki o „zbliżającym się ślubie” prześladują parę od prawie 40 lat. W 1989 roku, tuż przy rozdaniu Oscarów, zorganizowali mały show - zachowywali się tak, jakby Russell zamierzał oświadczyć się pannie młodej na antenie, ale od razu zasugerowali, że „porozmawiajmy o tym później, inaczej musimy ogłosić nominacje”.

Kiedy dzieci Russella i Hawna dorosły, połączenie między pokoleniami nie zostało przerwane. Rodzina często spotyka się w pełnym składzie, a dziadkowie gwiazd uwielbiają spędzać czas ze swoimi wnukami.

W 2017 roku podczas otwarcia gwiazdy na Hollywood Walk of Fame Kurt, odnosząc się do swojej ukochanej, powiedział: „Zawdzięczam ci całe życie, wszystko, co mam”. I podczas gdy fani pary próbowali dowiedzieć się, na czym polega sekret silnego związku, sama Goldie opowiedziała o tym.

„Pamiętaj, żeby pójść gdzieś razem, śmiać się więcej, pozwolić dzieciom odejść. Idź i znajdź sobie rozrywkę - wybierz się na spacer lub wynajmij pokój w hotelu. Zrób coś innego dla swojego związku. W ten sposób raz po raz rozpalamy nasz ogień miłości ”- Goldie Hawn podzieliła się z reporterami.

Patrząc na tę parę gwiazd, która jest razem od ponad 35 lat, chcę naprawdę wierzyć w miłość i życzyć wszystkim czytelnikom tego materiału takich samych silnych i szczerych uczuć!


Podobne wiadomości: