Blogger pomógł przywrócić wzrok 1000 osób niewidomych i niedowidzących

8 lutego 2023 15:04
Blogger pomógł przywrócić wzrok 1000 osób niewidomych i niedowidzących фото

Amerykański bloger wideo MrBeast zapłacił za kosztowną operację wymiany soczewek dla tysięcy osób niewidomych i niedowidzących na całym świecie. W swoim nowym filmie pokazał, jak było.

Jimmy Donaldson (prawdziwe nazwisko blogera) wyjaśnił, dlaczego ludzie tracą wzrok i jak przebiega operacja, a także zapoznał uczestników z filmem. Operacje przeprowadzano nie tylko na osobach ze Stanów Zjednoczonych, ale także z Brazylii, Wietnamu, Jamajki, Meksyku, Hondurasu, Indonezji, Kenii i Namibii.

Przyszły licealista imieniem Jeremiasz nigdy nie widział na prawe oko. Prawdopodobieństwo, że operacja się powiedzie, wynosiło tylko 50%, ale wszystko skończyło się dobrze. W końcu MrBeast dał mu 50 000 $ na naukę w college'u.

Członek o imieniu Satchel przez całe życie zmagał się ze słabym wzrokiem. Jednak nigdy nie wiedział, jak prowadzić samochód. Trzy tygodnie po udanej operacji MrBeast dał mu Teslę.

Kolejny mężczyzna po operacji będzie mógł iść do pracy i utrzymać rodzinę. MrBeast pomógł mu z pieniędzmi, przekazując 10 000 $. Inny uczestnik wideo, po odzyskaniu wzroku, po prostu cieszył się, że znowu widzi twarz swojego syna.

Pod koniec wszystkich operacji MrBeast przekazał chirurgowi 100 000 dolarów, aby wyleczył jeszcze więcej osób. Blogerka na samym początku filmu powiedziała, że ​​200 milionów ludzi ma poważne problemy ze wzrokiem.


Podobne wiadomości: