Czy wiesz, że Enrique Iglesias ma starszego brata? Tak to wygląda (zdjęcie)

7 lutego 2023 18:07
Czy wiesz, że Enrique Iglesias ma starszego brata? Tak to wygląda (zdjęcie) фото

Julio Iglesias Jr. został drugim dzieckiem słynnego muzyka Julio Iglesiasa. Od najmłodszych lat spadkobierca artysty szukał siebie w zawodach twórczych, ale to ojciec pomógł mu w podjęciu decyzji.

Julio rozpoczął swoją twórczą karierę w branży modelek. Pojawiał się na wybiegach dla najsłynniejszych projektantów mody, jednak z czasem rozczarował się tą pracą i zainteresował się aktorstwem. Przez kilka lat aktywnie podbijał kino, a widzowie mogli go zobaczyć w krótkim dramacie „Muzyka dla Ciebie”, ale ten zawód również nie interesował artysty.

Potem postanowił spróbować swoich sił jako reżyser, przygotował kilka filmów dokumentalnych o przyrodzie, ale ponownie zdecydował się przekwalifikować i zająć się muzyką.

Najpierw Julio rozpoczyna współpracę z grupą Latin Lovers, a od 2015 roku występuje na scenie w towarzystwie ojca. Od tego czasu artysta zajmuje się wyłącznie rozwijaniem swojej muzycznej kariery i czyni w tej dziedzinie zauważalne postępy. Julio był szczególnie popularny w swojej rodzinnej Hiszpanii.

Jednocześnie celebrytka stara się aktywnie utrzymywać swoje sieci społecznościowe. Często udostępnia zdjęcia, na których obnosi się ze sportową sylwetką i śnieżnobiałym uśmiechem. Jak zauważają fani, od dawna uważali Julio za jednego z najpiękniejszych muzyków na świecie.


Podobne wiadomości: