Bez pancerny stanikowi też piękno - jak teraz wygląda 54-letnia Xena: Wojownicza księżniczka

24 stycznia 2023 11:31
Bez pancerny stanikowi też piękno - jak teraz wygląda 54-letnia Xena: Wojownicza księżniczka фото

W połowie lat dziewięćdziesiątych Xena pojawiła się na ekranach telewizorów - żywe wcielenie wojowniczki z warunkowej okładki książki fantasy, marzenie poety i wojownika. Grana przez Lucy Lawless.

54-letnią Lucy Lawless nawet teraz prześladuje sława Xeny, ale nie opiera się: chętnie publikuje na swoim Instagramie fanarty o głównej bohaterce serialu. W 1995 roku, kiedy serial się rozpoczął, Lucy na zawsze zakochała się w widzu dzięki swojemu niezwykłemu i uderzającemu wyglądowi: silnej sylwetce, wysokiemu wzrostowi, długim włosom - i pancernemu stanikowi, który w prawdziwej bitwie z trudem uratowałby bohaterkę od kontuzji.

Aktorka zmieniła ciemne włosy na blond, ale nie przestała wyglądać jak jej bohaterka. A jeśli Lucy Lawless łatwo zmienia fryzury, to ściśle podchodzi do swojej atletycznej sylwetki.

Łucja ma dużą rodzinę. W 1996 roku rozwiodła się z Garthem Lawlessem, z którym w wieku 20 lat miała córkę Daisy. 28 marca 1998 roku wyszła za mąż za producenta Xeny Roberta Taperta i miała z nim dwóch synów: Juliusa (1999) i Jude Miro (2002). Pomimo swojego niezaprzeczalnie heteroseksualnego życia, Lucy jest aktywną orędowniczką praw LGBT, uczestniczy w paradach dumy gejowskiej, a ostatnio otrzymała nagrodę za rzecznictwo praw mniejszości seksualnych.


Podobne wiadomości: