W Warszawie ruszyła wystawa ekskluzywnych samochodów o łącznej wartości 70 mln zł

6 stycznia 2023 22:12
W Warszawie ruszyła wystawa ekskluzywnych samochodów o łącznej wartości 70 mln zł фото

6 stycznia na Stadionie Narodowym w Warszawie rusza wystawa ekskluzywnych i „bajecznie drogich” samochodów. 70 samochodów i 15 motocykli o łącznej wartości ponad 70 mln zł w jednym miejscu.

Celem wystawy o nazwie „Ikony Motoryzacji” jest prezentacja samochodów o wielkim znaczeniu dla świata motoryzacji, w większości rzadko spotykanych. Wśród gwiazd ekspozycji są McLaren P1, Ferrari SF90, Ford GT, Porsche Carrera GT i kilka niespodzianek - mówią organizatorzy.

Zaznacza się, że ekspozycja nie ogranicza się tylko do „zapierających dech w piersiach” samochodów, ale obejmie również strefę symulatorów, strefę sportów motorowych, zawody, turnieje i wiele wydarzeń towarzyszących.

Wystawę „Ikony Motoryzacji” będzie można oglądać do 19 marca przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego, 1 (wejście od al. Zielenieckiej). Godziny otwarcia: Czw-Pt - od 11:00 do 19:00; sob-niedz. - od 10:00 do 20:00.

Możesz kupić bilety tutaj.

Ceny biletów:

  • normalny: od czwartku do piątku - 45 zł, od soboty do niedzieli - 55 zł
  • preferencyjne (dla uczniów, studentów do lat 26, emerytów): od czwartku do piątku - 35 zł, od soboty do niedzieli - 45 zł
  • rodzinny (dwie osoby dorosłe + maksymalnie troje dzieci): od czwartku do piątku - 120 zł, od soboty do niedzieli - 140 zł
  • VIP: od czwartku do niedzieli - 150 zł

Podobne wiadomości: