Madonna topless - skandaliczna piosenkarka zaskoczona ogromnymi melonami

4 stycznia 2023 23:11
Madonna topless  - skandaliczna piosenkarka zaskoczona ogromnymi melonami фото

Madonna nie ma problemu z obnażaniem swojego ciała w miejscach publicznych. Znaleźliśmy zdjęcia artystki, zrobione kilka miesięcy temu, na których prawie w całości widać jej popiersie.

Nie ma wątpliwości, że Madonna świetnie czuje się w swoim ciele i nie waha się pokazywać tego publicznie. Kobieta chętnie udostępnia odważne zdjęcia na Instagramie.

Otrzymaliśmy kadr z październikowej sesji zdjęciowej. Piosenkarka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje tylko w obcisłych szortach, a nagą klatkę piersiową zakryła dwoma emotikonami.

Madonna topless

Ciekawostki o Madonnie

  • Madonna (pełna nazwa - Madonna Louise Veronica Ciccone) urodziła się 16 sierpnia 1958 roku w Michigan (USA).
  • W wieku 20 lat przeniosła się do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę w zespole tanecznym. Początkowo wykonawca był członkiem zespołów rockowych, a później rozpoczął karierę solową. Dyskografia piosenkarki obejmuje 14 albumów studyjnych.
  • Madonna została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako artystka odnosząca największe sukcesy komercyjne w historii. W trakcie swojej kariery zawodowej piosenkarka sprzedała ponad 300 milionów swoich albumów i singli. Jest siedmiokrotną zdobywczynią nagrody Grammy.

Podobne wiadomości: