Pamiętaj o triumfie Rybaka na Eurowizji - jego los jest żałosny

18 września 2022 15:17
Pamiętaj o triumfie Rybaka na Eurowizji - jego los jest żałosny фото

Artysta musiał walczyć z silnym uzależnieniem, pisze kinoafisha.

Alexander Rybak głośno zadeklarował się na Eurowizji 2009, gdzie wygrał. Muzyk podbił wszystkich swoją solówką na skrzypcach i wybitnymi umiejętnościami wokalnymi. To prawda, że ​​nie ma śladu sukcesu z przeszłości.

Aby pozostać u szczytu popularności, nie wystarczył jeden hit. Z czasem nazwisko utalentowanego wykonawcy zaczęło być zapomniane, a dziś jego życie będzie tylko powodować litość.

Teraz pełne stadiony mogą tylko pomarzyć o Rybaku, którego twórczość nie jest już kochana przez słuchaczy. Tak negatywny wpływ na karierę artysty miał fakt, że przez wiele lat brał leki przeciwdepresyjne i nasenne.

„Tabletki mnie osłabiły i przestraszyły” – podkreślił norweski piosenkarz w wywiadzie, zauważając, że jego stan zdrowia znacznie się pogorszył.

Życie osobiste muzyka nie wyszło z powodu uzależnienia. Wcześniej gwiazda miała kochanka, którego poznał na Tinderze. Ze względu na trudną rehabilitację Rybaka po odstawieniu narkotyków, związek ten nie powiódł się. Mimo to wykonawca nie poddaje się i ma nadzieję, że nie tylko spotka tego samego, ale także wróci na szczyt muzycznego Olimpu.


Podobne wiadomości: