Nowy Kapitan Ameryka w nowym kostiumie – Marvel pokazał nowy wygląd bohatera

15 maja 2024 15:11
Nowy Kapitan Ameryka w nowym kostiumie – Marvel pokazał nowy wygląd bohatera фото

Marvel Studios ujawniło pierwszy materiał filmowy z filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Na zdjęciach pojawili się Anthony Mackie i Harrison Ford, którzy wcielili się w nowego Kapitana Amerykę oraz Thaddeusa Rossa.

Superbohater Sam Wilson, który po wydarzeniach z Avengers: Endgame zamiast Steve’a Rogersa został nowym Kapitanem Ameryką, został pokazany w nowym materiale w nowym garniturze. Empire opublikowało nowy kadr z filmu Kapitan Ameryka 4: Nowy wspaniały świat. Został uchwycony przez aktora Anthony'ego Mackiego, który gra główną rolę. Na opublikowanym materiale Sam Wilson dostał nowy granatowy garnitur, który wygląda trochę jak garnitur Steve'a Rogersa. Jednak zamiast hełmu noszonego przez poprzedniego Kapitana Amerykę, nowy bohater preferuje okulary. Dodatkowo za tyłem nowego Capa widać jego mechaniczne skrzydła, które są jeszcze złożone.

Warto zaznaczyć, że w tej chwili niewiele oficjalnie wiadomo na temat fabuły filmu „Kapitan Ameryka 4: Nowy wspaniały świat”. Zakłada się, że oprócz samego nowego Kapitana Ameryki w filmie pojawią się inni superbohaterowie z komiksów Marvela. Oczekuje się na przykład pojawienia się Czerwonego Hulka (Thaddeus Ross), granego przez aktora Harrisona Forda.

Marvel’s Captain America 4: Brave New World z Anthonym Mackie i Harrisonem Fordem w rolach głównych ukaże się 12 lutego 2025 roku. Film wyreżyserował Julius Onah.


Podobne wiadomości: