Lady Gaga w roli Harley Quinn na nowych zdjęciach z «Jokera 2»

16 lutego 2024 13:34
Lady Gaga w roli Harley Quinn na nowych zdjęciach z «Jokera 2» фото

Reżyser Todd Phillips opublikował nowy oficjalny materiał z oczekiwanego filmu Joker 2, w którym pojawia się nowa twarz Harley Quinn. Nowa część ukaże się z podtytułem „Szaleństwo dla dwojga” i będzie musicalem.

Wszystkie trzy opublikowane zdjęcia przedstawiają Jokera i Harley Quinn, granych odpowiednio przez Joaquina Phoenixa i Lady GaGę. Jedno ujęcie z „Jokera 2” pokazywało taniec głównych bohaterów. Drugie zdjęcie przedstawia Jokera i Harley Quinn patrzących na siebie. Na innym zdjęciu postacie pojawiły się w makijażu i kostiumach na ciemnym tle.

Warto dodać, że w komentarzu na stronie Todda Phillipsa w serwisie społecznościowym, gdzie zamieścił on nowy materiał z filmu „Joker 2”, fani zadali reżyserowi pytanie. Próbowali dowiedzieć się od reżysera, kiedy zostanie pokazany pierwszy zwiastun. Niespodziewanie Todd Phillips odpowiedział na pytanie fanów. Jak mówi reżyser, jest ciągle o to pytany. „Biorąc pod uwagę, że film ukaże się w październiku, nasz pierwszy zwiastun ukaże się dopiero w połowie kwietnia” – przyznał Todd Phillips. Tym samym pierwszy zwiastun Jokera 2 ukaże się za około kilka miesięcy.

Premiera Joker 2: Madness for Two zaplanowana jest na 2 października 2024 roku. Film ponownie wyreżyserował Todd Phillips, który wyreżyserował także pierwszego Jokera. W roli tytułowej występuje także Joaquin Phoenix, ale Lady Gaga została także dodana jako nowa Harley Quinn.


Podobne wiadomości: