Yennefer z Wiedźmina dołącza do kinowego uniwersum DC

16 stycznia 2024 19:04
Yennefer z Wiedźmina dołącza do kinowego uniwersum DC фото

Aktorka Anya Chalotra („Wiedźmin”, „ABC Murders”) pojawi się w filmowej adaptacji komiksów DC. Reżyser James Gunn, który nadzoruje produkcję przyszłego uniwersum filmowego, wypowiadał się na ten temat w sieciach społecznościowych.

Chalotra dołączyła do obsady serialu animowanego „Creature Commandos”, który opowiada historię tajnego oddziału rządowego, w skład którego wchodzą różne potwory. Chalotra podkłada głos wiedźmie Circe, przeciwniczce Wonder Woman, opartej na postaci z mitologii greckiej o tym samym imieniu.

wiedźmie Circe

Circe zadebiutowała w DC Comics w 1949 roku jako jeden z głównych wrogów Wonder Woman. Spotkała także Supermana i Supergirl. Circe inspirowana jest czarodziejką Circe (lub Circa) ze starożytnej mitologii greckiej. Zgodnie z fabułą czarodziejka jest bardzo silna w magii i potrafi zamieniać ludzi w zwierzęta. Circe jest także nieśmiertelna i niesamowicie piękna.

W skład Monster Commando wejdą Weasel (Sean Gunn) z filmu „Legion samobójców: Mission Blowout” (2021) oraz Rick Flag Sr. (Frank Grillo) – ojciec Ricka Flaga Jr. (Joel Kinnaman), w którym przebywał jego syn obie części duologii „Legion samobójców” (2016, 2021). W zespole będą także Eric Frankenstein (David Harbour), Narzeczona Frankensteina (Indira Varma), naukowiec zajmujący się płazami Nina Mazurskaya (Zoe Chao), księżniczka Ilana Rostovich (Maria Bakalova), radioaktywny Doktor Phosphorus (Alan Tudyk) i G.I. Robota (Sean Gunn). Amanda Waller (Viola Davis) i John Economos (Steve Agee) powrócą do serialu animowanego.

Monster Commando

Premiera serialu animowanego „Monster Commandos” przewidywana jest na koniec 2024 roku.


Podobne wiadomości: