Jak wygląda ciężarna narzeczona Roberta Pattinsona?

27 grudnia 2023 21:10
Jak wygląda ciężarna narzeczona Roberta Pattinsona? фото

Suki Waterhouse opublikowała świeże selfie w prześwitującej kreacji, na której widać wyraźnie umięśniony brzuch.

W zeszłym tygodniu w prasie pojawiły się pogłoski o zaręczynach Suki Waterhouse i gwiazdy Zmierzchu Roberta Pattinsona, którzy obecnie spodziewają się narodzin ich pierwszego dziecka. Początkowo Suki ukrywała swoją ciekawą sytuację, jednak z czasem to zadanie okazało się niewykonalne i dlatego w pewnym momencie musiała publicznie odtajnić swoją ciążę właśnie podczas jednego ze swoich koncertów. Teraz narzeczona Pattinsona regularnie publikuje na swoim osobistym blogu treści „w ciąży”, co niezmiennie cieszy fanów.

ciężarna Suki Waterhouse

Suki opublikowała kilka ostatnich zdjęć, na których pozowała przed lustrem w prześwitującej śnieżnobiałej sukience z efektem „mokrym”, co efektownie podkreśliło jej zauważalnie powiększony brzuch. Fani byli zachwyceni nowym materiałem.

Media zaczęły mówić o ciąży Suki Waterhouse pod koniec listopada, kiedy paparazzi przyłapali kochanków na spacerze. Romans obu gwiazd rozpoczął się w 2018 roku, jednak nie od razu chciały reklamować związek i zrobiły to cztery lata później, występując jako para na pokazie mody Dior w Egipcie w 2022 roku.


Podobne wiadomości: