Dom Świętego Mikołaja jest otwarty dla każdego

21 listopada 2023 14:46
Dom Świętego Mikołaja jest otwarty dla każdego фото

W Polsce można spotkać Świętego Mikołaja, elfy, alpaki – a to wszystko w świątecznej oprawie. Mowa o Domu Świętego Mikołaja – znajduje się on w Trębkach Nowych.

Dom został niedawno otwarty dla zwiedzających i już od samego wejścia można poczuć magię.

Po zakupie biletu wstępu gość będzie mógł spacerować po Domku Świętego Mikołaja, w tym wędrować po „tajemniczych pokojach pełnych niespodzianek”. Przestrzeń dosłownie na każdym kroku wypełniona jest dekoracjami świątecznymi, co czyni ją doskonałym miejscem do robienia zdjęć.

Odwiedzający zobaczą także pracownię Elfów (w której można napisać list do Świętego Mikołaja), przejdą przez labirynt pełen wyzwań i zagadek oraz zjadą na zjeżdżalni.

Inne atrakcje, jakie oferuje to miejsce, to świąteczna budka telefoniczna i spotkanie z czterema uroczymi alpakami. Zwierzęta te można spotkać w soboty i niedziele w godzinach 12:00 – 17:00.

W Domu znajduje się część gastronomiczna – serwują pizzę, zimową herbatę, gorącą czekoladę i grzane wino. Za korzystanie ze strefy gastronomicznej trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Сeny

  • dla jednej osoby – 49 zł
  • dla dzieci do trzeciego roku życia – 39 zł

Dom Świętego Mikołaja dostępny jest indywidualnie i bez zapisów w soboty i niedziele w godzinach 12:00 - 18:00. Dla grup zorganizowanych - np. sesji zdjęciowych - wymagana jest rezerwacja: Dom będzie czynny od poniedziałku do piątku.

Adres: Trębki Nowe 90 (godzina jazdy z Warszawy w kierunku Zakroczymia).


Podobne wiadomości: