Nowy film Guya Ritchiego ukaże się w 2024 roku: czego się spodziewać

27 września 2023 14:44
Nowy film Guya Ritchiego ukaże się w 2024 roku: czego się spodziewać фото

Mistrz kina angielskiego, Guy Ritchie, już niedługo na wielkich ekranach wypuści swoje kolejne arcydzieło. Tym razem obraz będzie nosił tytuł „Ministerstwo ds. niedżentelmenów”.

Będzie to film wojenny opowiadający o tajnej organizacji, którą Winston Churchill utworzył w 1939 roku, na samym początku II wojny światowej. Organizacja ta ma na celu prowadzenie skomplikowanych działań na arenie geopolitycznej, kontrolowanie porządku w całej Europie.

W rolach głównych zagrają Henry Cavill, Til Schweiger i Eiza Gonzalez. Warto zauważyć, że w tytule filmu znalazło się słowo „dżentelmen”, będące nawiązaniem do urzekającego filmu reżysera o tym samym tytule, wydanego w 2019 roku.

W 2015 roku Guy Ritchie nakręcił także film „Agenci U.N.C.L.E.”, w którym w romantycznym wydaniu zagrał wiele zwrotów akcji zimnej wojny. A w 2022 roku na dużych ekranach pojawił się film „Tłumacz” z poważnym programem na temat wojny w Afganistanie i szlachetnych czynów ludzkich.

Być może po nadchodzącym filmie, którego premiera planowana jest na rok 2024, możemy spodziewać się pewnego rodzaju mieszanki wyżej wymienionych filmów.


Podobne wiadomości: