Kto wygra The International 2023: Analityk Dota 2 pokazał prognozę

27 września 2023 12:58
Kto wygra The International 2023: Analityk Dota 2 pokazał prognozę фото

Analityk Dota 2 Ben Noxville Steenhuizen pokazał tabelę obliczającą szanse drużyn na wygraną The International 2023. W tym celu zastosował matematyczną metodę Monte Carlo. Specjaliści z GGBet Kasyno całkowicie się z nim zgadzają.

Jeśli wierzyć kalkulacjom, największe szanse na wygranie głównego turnieju Dota 2 ma Team Spirit (19,55%). Drugim kandydatem do nagrody jest Gaimin Gladiators (17,97%), a pierwszą trójką jest BetBoom Team (11,91%).

Na początku września Noxville opublikowało nieco inną prognozę. Wtedy za głównego faworyta uznano Gaimin Gladiators.The International 2023 odbędzie się w dniach 14-29 października w Climate Pledge Arena w Seattle w USA. Fundusz nagród w konkursie nie jest jeszcze znany.

Tymczasem zwykli gracze z niecierpliwością czekają na publikację kompendium zbiegającą się z głównym turniejem roku.

Kiedy Kompendium

Kiedy Kompendium zostanie wydane, to duże pytanie. Krótko mówiąc – kiedykolwiek. Wcześniej takie rzeczy ukazywały się w nocy z czwartku na piątek, ale teraz Valve odeszło od zwykłego harmonogramu. Łatwiej będzie wybrać terminy, gdy na pewno ich NIE będzie.

 • Noc z 27 na 28 września – na ten czas planowana jest duża aktualizacja CS 2, a być może nawet premiera gry. Jest bardzo mało prawdopodobne, że Valve wypuści cokolwiek w tym samym czasie;
 • 30 września – 1 października – Valve nie wypuszcza niczego w weekend. Kompendium nie będzie wyjątkiem.

A jednak Valve obiecało wypuścić Kompendium w tym tygodniu. Pozostało niewiele możliwych dat: noce z 25 na 27 września oraz z 28 na 30 września to najbardziej logiczne opcje. Jeśli chcesz spać mniej w oczekiwaniu na premierę Kompendium, wybierz te daty.

Nie wiadomo jeszcze, co znajdzie się w Kompendium. Wszystkie informacje, którymi obecnie dysponujemy, to pliki, które wyciekły z eksploratorów danych, ale nie możemy im całkowicie ufać, ponieważ niektóre koncepcje znajdują się w plikach Dota od lat, ale nigdy nie zostały wykorzystane. Przyjrzyjmy się jednak temu, co może nas czekać.

Główną innowacją, która może pojawić się w Kompendium, jest mega-skarbiec. Pomysł jest prosty: z każdym poziomem Przepustki Bojowej otrzymujemy żeton otwierający część skarbca. Skarbiec zostanie oczywiście wydany w znacznie zmodyfikowanej formie, ponieważ Biletu Bitewnego jako takiego już nie ma.
Podobno istnieje 9 poziomów nagród:

 1. występuje z minimalną szansą 1:1000000;
 2. osobowości i arkana;
 3. nagrody główne: krajobrazy, kurierzy, wieże, stwory, komentatorzy, muzyka;
 4. Przedmioty nieśmiertelne;
 5. wyśmiewanie.
 6. linie głosowe;
 7. graffiti;
 8. efekty;
 9. materiały eksploatacyjne.

Podobne wiadomości: