Reżyser «Deadpool 3» mówił o wpływie studia Fox na fabułę filmu

23 września 2023 14:34
Reżyser «Deadpool 3» mówił o wpływie studia Fox na fabułę filmu фото

Tego lata na planie Deadpool 3 zauważono nie tylko Hugh Jackmana w klasycznym żółtym kostiumie Wolverine'a, ale także zniszczone logo 20th Century Fox.

Firma wypuściła dwa pierwsze filmy o Deadpoolu, natomiast trójkę wypuści Disney, który nabył Fox w 2019 roku. Teraz reżyser Deadpool 3, Shawn Levy, w rozmowie z Total Film potwierdził, że historia 20th Century Fox będzie częścią narracji w filmie.

Deadpool i Wolverine to kultowe postacie Marvela. A dokładniej kultowe postacie ery Marvela w Foxie. Nie będziemy udawać: „Och, pstrykniemy palcami i nagle dziedzictwo Foxa nie istnieje”. Ale większość tego, co obecnie znamy jako MCU, powstało właśnie tam. Fox ukształtował także karierę Ryana, karierę Hugh i moją karierę. Jest tu więc wiele historii, a także historii Marvela w Fox. I oczywiście jest to część naszej fabuły – Levy powiedział Comicbook.

Zdjęcia do Deadpoola 3 zostały wstrzymane po strajku Gildii Aktorów Filmowych. Shawn Levy niedawno poinformował, że zespołowi udało się nakręcić około połowy materiału. W Internecie krąży także wiele plotek na temat różnego rodzaju epizodów, a wiarygodne źródła donoszą, że w filmie pojawi się Daniel Radcliffe. W filmie ma także pojawić się Channing Tatum, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Premiera Deadpool 3 miała nastąpić 3 maja 2024 r., ale Disney wycofał film z harmonogramu premier na pierwszą połowę przyszłego roku.


Podobne wiadomości: