O czym będzie «John Wick 5»: reżyser zdradził sekret kontynuacji słynnego serialu

3 września 2023 12:25
O czym będzie «John Wick 5»: reżyser zdradził sekret kontynuacji słynnego serialu фото

Chad Stahelski potwierdził, że prace nad Johnem Wickiem 5 są nadal w przygotowaniu. Według niego Keanu Reeves ponownie wcieli się w płatnego zabójcę Johna Wicka. To prawda, że ​​Stahelski ma jeszcze kilka pomysłów na fabułę.

Reżyser powiedział, że Keanu mówił już o filmie „John Wick 5”. Aktor jest gotowy powrócić w filmie „John Wick 5”, jeśli wymyśli się ciekawą historię. „Tak, Keanu i ja już rozmawialiśmy. Jeśli zapytacie teraz Keanu o to, czy zagra w Johnie Wicku 5, odpowie: „Tak, oczywiście!”. Ale potem zaczynamy myśleć o tym, co nakręcić, a ja nie mam o tym pojęcia” – mówi reżyser.

Według Chada Stahelskiego w tej chwili będzie pracował nad innymi rzeczami. Jeśli jednak nagle wpadnie mu na ciekawy pomysł na film „John Wick 5”, od razu zadzwoni do Keanu Reevesa. Warto również zauważyć, że obraz „John Wick 4” zakończył się odejściem głównego bohatera z życia. Jednak w filmie pojawiły się także sugestie, że John Wick może nie zniknąć całkowicie. Oczywiście, jeśli ostatecznie nakręcony zostanie film „John Wick 5” z Keanu Reevesem, autorzy dokładnie wyjaśnią, jak pozostał główny bohater.

John Wick 4 został wydany w marcu 2023 roku. I stał się najbardziej dochodowy ze wszystkich: zebrał na całym świecie 427 milionów dolarów. Ponadto „John Wick 4” stał się najwyżej ocenianym filmem z serii: 93% widzów na Rotten Tomatoes w porównaniu z 81% w przypadku oryginalnego obrazu, który stał się już klasykiem]. Vryatli taki sukces pozostanie bez kontynuacji.


Podobne wiadomości: