Ryan Reynolds opublikował nagie wideo z Sandrą Bullock

30 lipca 2023 00:12
Ryan Reynolds opublikował nagie wideo z Sandrą Bullock фото

Ryan Reynolds to jeden z największych dowcipnisiów w Hollywood. Aktor uwielbia dokuczać kolegom w sklepie. A oto kolejny dowód na to. Celebrytka publicznie pogratulowała Sandrze Bullock, która niedawno skończyła 59 lat.

Ryan zrobił to w swoim stylu - gwiazda "Deadpoola" zamieściła na swoim Instagramie fragment filmu "Oświadczyny", w którym wraz z Sandrą zagrali główne role. Oczywiście utwór był wyjątkowy. Na filmie aktorzy pojawili się nago.

„Wszystkiego najlepszego dla niepowtarzalnej i niesamowitej Sandry Bullock! Na twoje urodziny w tym roku podarowałem nam obojgu koordynatorów ds. intymności. I HR. A ubrania?” Ryan podpisał wideo.

W słynnym fragmencie para zderza się ze sobą nago. Bullock poślizgnęła się, szukając ręcznika po prysznicu, a Reynolds właśnie zdjął z niej ubranie po biegu. W filmie Bullock gra nachalnego szefa, który zmusza swoją asystentkę do poślubienia jej, aby uniknąć deportacji do jej rodzinnego kraju, Kanady.

Laureatka Oscara wspominała kręcenie sceny w podcastie Last Night with Adam Ray w 2021 roku, opisując, jak czuła się „towarzyszką i bezpieczeństwem” podczas kręcenia z Reynoldsem.

Dodała, że ​​w pewnym momencie reżyser zawołał: „Ryan, widzimy twój worek na jajka!” co skłoniło Bullocka do powtórzenia sobie: „Nie patrz w dół, nie patrz w dół”.


Podobne wiadomości: