Transpłciowa modelka obnaża piersi w Białym Domu po spotkaniu z Bidenem - wideo

14 czerwca 2023 20:21
Transpłciowa modelka obnaża piersi w Białym Domu po spotkaniu z Bidenem - wideo фото

Transpłciowa aktywistka i modelka Rose Montoya obnażyła piersi przed Białym Domem po spotkaniu z prezydentem USA Joe Bidenem i pierwszą damą Jill Biden, co wywołało skandal w Stanach Zjednoczonych.

Blogerka została zaproszona do Białego Domu na obchody Miesiąca Rodzin LGBTQI+.

12 czerwca Montoya opublikowała na TikToku relację z sobotniej uroczystości na trawniku przed Białym Domem, gdzie pozuje obok prezydenta.

Potem ujęcie nagle przechodzi do Montoyi pozującej topless z dwoma innymi osobami i poruszającej klatką piersiową w górę iw dół. Po jej szczerym dowcipie administracja Bidena zakazała jej udziału w jakichkolwiek przyszłych wydarzeniach.

@rosemontoya I had the honor of attending White House Pride, the largest one in history where the pride flag flew for the first time. This is trans joy. We’re here at the white house unapologetically trans, queer, and brown #foryourpride #pridemonth #whitehouse #potus #flotus #dcpride #trans #transjoy #lgbt ♬ Hi-def Femme - Nomi Ruiz

Modelka transpłciowa odpowiedziała, mówiąc, że Waszyngton nie ma zakazu nagich piersi.

"W pełni popieram ten ruch i eksponowanie sutków. Moi transpłciowi przyjaciele pokazali blizny po operacjach na górnej części ciała i podobało mi się to, a ja chciałam do nich dołączyć" - wyjaśniła modelka.

Kim jest Rose Montoya

Rose Montoya to profesjonalna modelka wychowana na wsi w Idaho. Jej ojciec był pastorem i jako dziecko spędzała dużo czasu w kościele.

Montoya ujawniła się przyjaciołom jako gej w drugiej klasie liceum, po czym dowiedziała się o tym jej rodzina. Na studiach zaczęła brać udział w występach drag, aw 2015 roku ujawniła się jako kobieta transpłciowa, potem rozpoczęła terapię hormonalną i legalnie zmieniła nazwisko.


Podobne wiadomości: