Selena Gomez w jasnym kostiumie kąpielowym pochwaliła się sylwetką

28 marca 2023 22:48
Selena Gomez w jasnym kostiumie kąpielowym pochwaliła się sylwetką фото

Amerykańska piosenkarka Selena Gomez zachwyciła fanów nowym zdjęciem.

Na swojej stronie na Instagramie gwiazda Disneya udostępniła zdjęcie w stylu retro, na którym pokazała swoją piękną figurę i obfity biust w jasnofioletowo-różowym kostiumie kąpielowym. Dzięki archiwalnemu zdjęciu fani przypomnieli sobie, jak wyglądała Gomez z blond włosami.

"Tęsknię za blondynką Sel. Lato nadchodzi! Tyle ciekawych rzeczy przed nami!", Piosenkarka podpisała się na ramie w lustrze.

Gwiazda pod jej publikacją zebrała ponad 20 milionów polubień od fanów i współpracowników. Jednak jeden z nich zwrócił uwagę internautów. Żona byłego chłopaka piosenkarza Justina Biebera, Hailey Bieber, również zostawiła swojego „lajka” pod zdjęciem Seleny. Dla wielu taki gest ze strony modelki był całkowitym zaskoczeniem, bo celebrytki popadły pewnego dnia w poważny konflikt.

Skandal między gwiazdami eskalował do tego stopnia, że ​​fani Seleny zaczęli grozić Hayley śmiercią. Z resztą Gomez zwróciła się do swoich subskrybentów i poprosiła ich, aby przestali pisać te okropne wiadomości do żony Biebera.


Podobne wiadomości: